ثبت نام در سامانه آنلاین ورود نسخ

نرم افزارنسخه 1.1 و سامانه آنلاین کدینگ نسخ بیماران

وب سایتی که پیش رو دارید حاصل تلاش کارشناسان ما برای تسهیل در امر تحویل کدینگ نسخه های بیماران به سازمانهای بیمه ای ( خدمات درمانی، خدمات درمانی نیروهای مسلح و تامین اجتماعی) می باشد.

با نسخه آنلاین شما می توانید بدون صرف هزینه های زیاد در پنل کاربری شخصی خود اطلاعات نسخ را وارد نموده و برای هر یک از سازمانهای بیمه ای به صورت جداگانه و اختصاصی از کد های مورد نظر خروجی بگیرید، در این روش اتصال به اینترنت الزامیست.
همچنین توسط نرم افزار نسخه 1.1 این امکان وجود دارد تا بدون وجود اینترنت از این نسخه استفاده نمایید. اما از آنجایی که سازمانهای بیمه ای احتمالا تغییرات زیادی را ( با توجه به اصول مدیریت تغییر) در سیستم اعمال می نمایند، به نظر می رسد به دلیل بروزرسانی لحظه به لحظه، نسخه آنلاین از کارایی بیشتری برخوردار خواهد بود .

ضمنا در هر دو روش نرم افزار و سامانه آنلاین محیطی فوق العاده ساده و زیبا را برای شما فراهم آورده ایم به صورتی که هر فردی که با اصول اولیه کامپیوتر و اینترنت آشنا باشد می تواند از آن استفاده نماید.

سامانه آنلاین


قابلیت این نسخه مشابه نسخه قابل نصب روی کامپیوتر می باشد، تنها با استفاده از اینترنت و باز کردن پنل کاربری امکان استفاده مهیا خواهد شد و به راحتی می توانید نسخ خود را بصورت آنلاین وارد نموده و در نهایت کد مورد نظر را بردارید.

خصوصیات

  • هزینه پایین استفاده
  • استفاده ساده و محیط کاربری زیبا
  • عدم نیاز به نصب نرم افزار و مراجعه کارشناس
  • امنیت بالا به این صورت که پس از خروج شما از پنل تمامی اطلاعات شما از روی اینترنت حذف خواهد شد.
  • بروز رسانی لحظه به لحظه توسط تیم ما

هر زمان که احساس کردید سیستم مورد نظر یا پشتیبانی ما انتظارات شما را براورده نکرد می توانید با پایان یافتن حساب کاربری نسبت به همکاری خود با ما پایان دهید.

 

خرید حساب کاربری:

نوع حساب کاربری مبلغ به تومان خرید
حساب کاربری یک ماهه 10000 ورود به پنل کاربری و پرداخت وجه
حساب کاربری سه ماهه 27000 ورود به پنل کاربری و پرداخت وجه
حساب کاربری شش ماهه 50000 ورود به پنل کاربری و پرداخت وجه


* لازم به ذکر است دوره زمانی شروع هر حساب کاربری از روز دهم هر ماه خواهد بود به این صورت که اگر کاربری در 16دی ماه ثبت نام کرده باشد زمان شروع استفاده از حساب کاربری از تاریخ 10 دی ماه به مدت خریداری شده (یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه) محاسبه می گردد.

آخرین تغییرات نرم افزار

نصب نرم افزار رایگان کدینگ نسخ خدمات درمانی بر روی کامپیوتری شما و آموزش کار با نرم افزار در محل

انجام تست نهایی کد خروجی بر روی سیستم سازمان خدمات درمانی روز چهارشنبه 25 دی ماه

راه اندازی بخش راهنمای کامل سامانه تا پایان روز سه شنبه24دی ماه

راه اندازی بخش مربوط به سازمان خدمات درمانی

ارائه نرم افزار ورود نسخ بیماران به پزشکان محترم استان البرز
اخبار بیشتر +